Malatya'da Etkin Bir Derneğiz

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sadi Fındıklı’yı makamında ziyaret ettiler.

Malatya'da Etkin Bir Derneğiz Malatya Kültür-Sanat

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sadi Fındıklı, Şube Müdürü Murat Kılınç, MAFSAD Yönetim Kurulu Başkanı İnan Orhan, MAFSAD yönetim kurulu üyeleri Yılmaz Konuk, Berk Kırlangıç ve Tahir Özçelik’in katıldığı ziyarette MAFSAD’ın faaliyetleri hakkında bilgi veren Başkan İnan Orhan, MAFSAD’ın, 2008 yılında bir grup fotoğraf sevdalısı tarafından kurulduğunu, Malatya’nın en aktif derneklerinden biri olduğunu, sunum-söyleşi, sergi, temel ve ileri fotoğraf eğitimleri, photoshop eğitimleri, teknik geziler, doğa ve fotoğraf gezileri, kan bağışı kampanyaları gibi birçok etkinlik gerçekleştirdiklerini söyledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sadi Fındıklı da yaptığı konuşmada, fotoğraf sanatını çok sevdiğini, 1980’li yıllarda Ankara’da iken o dönemde refleks bir fotoğraf makinesi aldığını ve iyi fotoğraflar çektiğini, fotoğrafçılık temel bilgilerini Sıtkı Fırat Hoca'nın laboratuvarında öğrendiğini, fakat evlendikten sonra fotoğrafa ara verdiğini belirtti. Fotoğrafın çok güzel bir sanat olduğunu vurgulayan Fındıklı, Malatya’da böyle bir Derneğin olmasının Malatya için bir kazanç olduğunu belirtti.

Ziyaretin sonunda MAFSAD Başkanı İnan Orhan, Sadi Fındıklı’ya bir fotoğraf hediye etti. MAFSAD’ın bu jestine, güzel bir ajandayla karşılık veren Sadi Fındıklı bu anlamlı ziyaret için MAFSAD’a teşekkür edip, çalışmalarında başarılardiledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 626
Bu Ay : 5516
Toplam : 5516

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom