"Genel Seçimleri Önemsiyoruz"

Saadet Partisi Malatya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında konuşan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, “Önümüzdeki genel seçimleri çok önemsiyoruz” dedi.

Malatya Siyaset

Saadet Partisi (SP) İl Başkanlığınca basın toplantısı düzenlendi. Basın toplantısının açış konuşmasını yapan SP İl Başkanı Mehmet Asiltürk, Milli Görüşün Lideri merhum Necmettin Erbakan’ın ölümünün dördüncü yıl dönümünde bir anma programı gerçekleştireceklerini ifade etti. Başkan Asiltürk, “Erbakan’ı Anma ve İslam Birliği Programı kapsamında akşam 19.30’da bir konferans düzenlenecek. Yine birtakım etkinliklerle Erbakan’ı anmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Asiltürk ayrıca önceki gün meydana gelen uçak kazasına ilişkin de, “Ben şehitlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ise sabırlar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Başkan Asiltürk’ten sonra söz alan SP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Birol Aydın da yaşanan uçak kazası olayına dair birtakım değerlendirmelerde bulundu. Kazanın kesin nedenlerinin en kısa zamanda kamuoyu ile paylaşılması gerektiğini belirten Aydın, “Milletimizin başı olsun. Umarız böyle olaylar bir daha yaşanmaz. Her can kaybı acıdır ancak Türk Silahlı Kuvvetleri’nde görev yapan ve bin bir türlü emeklerle yetiştirilen askerlerimizin ölümü bizleri derinden sarmıştır” diye konuştu.

7 Haziran’da gerçekleştirilecek olan genel seçimlere de dair de birtakım değerlendirmelerde bulunan Aydın, şunları kaydetti:

“Gelinen noktada çok ciddi kaygılarımızın olduğunu belirtmek isterim. Türkiye’nin hiç olmadığı kadar SP iktidarına ihtiyacı vardır. Bu nedenle önümüzdeki genel seçimleri çok önemsiyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımızı hızlandıracak ve sıkılmadık el bırakmayacağız.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 567
Bu Ay : 4011
Toplam : 4011

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom