Nazende Şarkılar'a Yoğun İlgi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, TRT Sanatçısı Mine Geçili’nin konuk sanatçı olarak katıldığı ‘Nazende Şarkılar’ konseriyle gönülleri mest etti.

Nazende Şarkılar'a Yoğun İlgi Malatya Kültür-Sanat

Coşkulu geçen konsere büyük ilgi gösteren sanatseverler, salonu hıncahınç doldurdu.

Malatya Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Nazende Şarkılar konserine Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu, daire başkanları, daire müdürleri, şirket genel müdürleri ile kalabalık vatandaş topluluğu katıldı. Şef Hüseyin Göçer’in yönetiminde Burak Gün’ün sunumunda icra edilen konserde, sevilen sanat müziği eserleri seslendirildi. Daha sonra, olumsuz hava şartlarına rağmen İstanbul’dan gelerek konsere katılan konuk sanatçı Mine Geçili sahne aldı. Sanatseverlerin büyük ilgi gösterdiği Geçili, şarkılarıyla dinleyicileri coşturdu.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu, Sanatçı Geçili’ye çiçek takdim etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Malatya ziyaretleri dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın konser programına katılamadığını kaydeden Mumcu, “Sayın Başkanımız adına hoş geldiniz diyorum. TRT’nin sevilen sesi Mine Hanım ve eşini ağırlamaktan çok mutluyuz. Başarılar dilerim, teşekkür ederim” dedi.

Şef Hüseyin Göçer’le birlikte şarkı söyleyen Geçili, koronun arasına katılarak da şarkılar seslendirdi. Yaklaşık 2 saat süren konseri, çok sayıda vatandaş ayakta dinledi. Sanatçı Geçili’nin Ud Sanatçısı eşi Hüseyin Bitmez de konsere katılarak uduyla şarkılara eşlik etti. Yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sanatçı Geçili, Büyükşehir Belediyesi ve sanatseverlere teşekkür etti.

Konserin sonunda Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay, Şef Hüseyin Göçer’e çiçek takdim etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 25
Bu Ay : 1554
Toplam : 1554

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom