Liseler Arası Futbol Turnuvası

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün organize ettiği Liselerarası Salon Futbolu maçları Pazartesi günü başlıyor.

Liseler Arası Futbol Turnuvası Malatya Spor

 Hafize Özal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bayan futsal takımı hazırlıklarını sürdürüyor. Yeşiltepe sentetik sahada Hafize Özal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Oğretmeni Yunus Çatal nezaretinde çalışmalarını sürdüren bayan takımında hedef Malatya şampiyonluğu.

Çalışmalarla ilgili bilgiler veren Beden Eğitimi Oğretmeni Yunus Çatal, amaçlarının sporu teşvik etmek olduğunu söyledi.

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ YUNUS ÇATAL: “ÖNEMLİ OLAN SPOR YAPMAK”

8 bayan takımının mücadele edeceği maçların Pazartesi günü başlayacağını kaydeden Yunus Çatal, “Bayanlar kategorisine ilgi oldukça yüksek. Son dönemlerde voleyboldan sonra futbol bayanlar tarafından en çok rağbet gören spor dallarından birisi oldu. Tabi mümkün mertebe kızlarımızı bekliyoruz yeşil sahalara. Burada spor yapıyoruz. Yani yarışma olmuş kazanmışız, kaybetmişiz hiç önemli değil. Önemli olan spor yapmak” dedi.

TAKIM KAPTANI ELANUR ALADAŞ: “ABLAM DA MİLLİ FUTBOLCU”

Takımın kaptanı Elanur Aladaş ise, “Takımıma güveniyorum. Bir şeyler yapacağımıza inanıyorum. Zaten alışkınım, Malatyaspor bayan takımında da oynuyorum” ifadelerini kullandı.

Futbola olan ilgisinin aileden geldiğini belirten Aladaş, “Benim ablam da milli futbolcu. Küçükken onunla birlikte oynuyorduk. Daha sonra ilerletmek istedim. Şuan Malatyaspor’dayım ve Play-Off’lardayız. Malatya’da futbol oynamama şaşıranlar oluyor. Ama sahada gördüklerinde inanıyorlar futbol oynadığıma. Hedefim milli takımda oynamak” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 869
Bu Ay : 5759
Toplam : 5759

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom