Tüfenkçi, Aday Adaylığı İçin Başvuru Yaptı

AK Parti Malatya eski İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkci, milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Tüfenkçi, Aday Adaylığı İçin Başvuru Yaptı Malatya Haber

Parti binasında çok sayıda partilinin de katıldığı tören ile aday adaylığı başvuru dosyasını AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı’ya teslim eden Av. Bülent Tüfenkci, “Bugün AK Parti çatısı altında bir olmanın, aile olmanın, siz değerli dostlarımızla aynı davada yol yürümenin gururunu, heyecanını, mutluluğunu bir kez daha yaşıyoruz” dedi.

AK Parti’de olmaktan her zaman şeref duyduğunu ifade eden Tüfenkci, 4 yılı aşkın bir süre zarfında İl Başkanlığı görevini yürüttüğünü ve bu süre zarfında dağ taş demeden çalıştıklarını söyledi. Malatya’da tarih yazdıklarını söyleyen Tüfenkci, “Her açıdan başarılarla dolu bu 4 yılımıza 3 önemli seçim, Türkiye’de ses getiren 3 dev miting, 2’de toplu açılış programı sığdırdık.

Yüzde 53 ile aldığımız oy oranımızı yüzde 71’e taşıdık. 50 binde olan üyelik oranımızı 100 binlere çıkardık. Birçok açıdan dezavantajlı olan İl Başkanlığı binamızı, AK Parti’mizin kurumsal kimliğine ve imajına yakışır bir binaya taşıdık. Sandık yönetimlerimizi, mahalle yapılanmamızı tamamlayarak güçlü bir teşkilat oluşturduk. Bu başarıların arkasındaki güç ise Allah’ın rızası, siz dostlarımızın duası ve teşkilatlarımızın gayretli çalışmaları oldu” dedi.

“Şimdi yeni hedeflere, yeni zaferlere yol alma zamanı” diyen Tüfenkci, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Yeni Türkiye’yi yeni anayasa ile buluşturmak için, çözüm sürecini tamamlamak için ve paralel yapıyı tamamen tasfiye edebilmek için 7 Haziran’da bir zafere daha imza atma zamanı. Malatya’mıza ve güçlü teşkilatımıza yakışanı yapma zamanı.

Rabbim, çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlere ve memleketimize karşı başımızı öne eğdirecek davranışlardan uzak tutsun. Evet değerli arkadaşlar, İl Başkanımızın ve siz kıymetli dostlarımızın huzurunda 7 Haziran’da yapacağımızın genel seçimler için 25. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığımı resmen açıklıyorum. Bizler hep sizlerle beraber olduk. Aldığımız kararlarda hep sizlerin görüşünü gözettik.

Bugün de bu kararımızın verirken elbette ki önce Allah’a sonra sizlerin duasına desteğine güvenerek verdik. Başta değerli hemşerilerimiz olmak üzere teşkilatımız ve Genel Merkezimiz uygun gördüğü halde inşallah başka bir görev ile uygun görmediği halde ise yine AK Parti’nin bir neferi olarak sizlerle beraber olmaya devam edeceğim.”

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı da, Tüfenkci’ye il başkanlığı görevi süresince yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, adaylık sürecinde kendisine başarılar diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 1029
Bu Ay : 4827
Toplam : 4827

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom