BEM-BİRSEN'den Federasyona Tepki

Yeni Malatyaspor’un antrenmanını ziyaret eden BEM-BİRSEN Malatya Şubesi, son haftalarda hakemlerin maçlarda verdiği kararlara ve federasyonun kulüp yöneticilerini cezalandırmasına tepki gösterdi.

BEM-BİRSEN'den Federasyona Tepki Malatya Spor

Teknik heyet ve futbolcuların sıcak bir şekilde karşıladığı BEM-BİRSEN Şube Başkanı Hanefi Acar ve üyeler, takıma tatlı ikramında bulundular. Acar burada yaptığı konuşmada Malatya futbolunun daha önce de ayak oyunlarına kurban edildiğini ileri sürerek, “Futbol sadece sahada oynanmalı" dedi.

Acar yaptığı açıklamada, "Sevgili futbolcularımız, değerli futbolcularımız, bizler belediye çalışanlarını temsil eden bir sendika olarak yanınızda olmak istedik. Malatyaspor, Malatya’nın en önemli değeridir. Malatya’yı hem içeride hem de dışarıda temsil eden tek takımımız. Son zamanlarda yapılan hataları kabul etmiyoruz. Malatyaspor üzerinde oynanan oyunların son bulmasını temenni ediyoruz. Futbol sadece sahada oynanmalı. Biz daha önce çok ayak oyunlarına kurban edilmiş bir iliz bunun karşısında dimdik duracağımızı başta federasyon yetkilileri ve hakemler bilmelidir" ifadelerini kullandı.

UÇAR: “TAKIMIN MANEVİ DESTEĞE İHTİYACI VAR”

Yeni Malatyaspor Teknik Patronu Feyyaz Uçar ise, “Bu takımın sadece manevi desteğe ihtiyacı var” diyerek, “Takımın maddi bir sıkıntısı yok. Yönetim belediyenin de desteğiyle her şeyi hallediyor. Sadece manevi desteğe ihtiyaç var dedik. O açıdan sayın başkanın burada olması ve sivil toplum örgütlerimizin desteği çok önemli. Onlara çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 337
Bu Ay : 6421
Toplam : 6421

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom