Ömürlük Şarkılar Konseri Yapıldı

Battalgazi Belediyesi ile Malatya Musiki Cemiyeti’nin ortaklaşa düzenlediği “Ömürlük Şarkılar” konseri yoğun katılımla gerçekleştirildi. Konserde, TRT Sanatçısı Tuğçe Pala birbirinden güzel eserleri seslendirdi.

Ömürlük Şarkılar Konseri Yapıldı Malatya Kültür-Sanat

 Malatya Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konseri izlemeye, Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Kültür ve Turizm İl Müdürü Derviş Özbay, bazı kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Konser, ilk olarak Malatya Musiki Cemiyeti korosu tarafından seslendirilen eserlerle başladı.

Unutulmaz eserleri seslendiren Malatya Musiki Cemiyeti korosu büyük beğeni topladı. İlerleyen saatlerde TRT Sanatçısı Tuğçe Pala ile klarnet sanatçısı Tanju Erol sahne aldı. TRT Sanatçısı Tuğçe Pala, bir birinden güzel eserleri konseri izlemeye gelenler için seslendirdi.

Konseri izlemeye gelenlerin de yer yer eşlik ettiği konser, konserin düzenlenmesinde emeği geçenlere plaket ve kayısı takdimi ile sona erdi. Burada konuşan Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Battalgazi Belediyesi ile Malatya Musiki Cemiyeti’nin ortaklaşa düzenlediği “Ömürlük Şarkılar” konserinin çok güzel geçtiğini belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’da, muhteşem bir konser gerçekleştirildiğini belirterek, konserin düzenlenmesinde emeği geçen Malatya Musiki Cemiyeti ve Battalgazi Belediyesi personeline teşekkür etti. Bu tür etkinliklere her zaman destek olacaklarını belirten Başkan Gürkan, konserin 14 Şubat Sevgililer Günü’ne denk gelmesi nedeniyle bütün çiftlere sağlıklı, mutlu ömürler temennisinde bulundu.

Malatya Musiki Cemiyeti Başkanı Mehmet Tunç Yıldırım ise, konserin düzenlenmesinde her konuda katkıda bulunan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür etti.

Konser, toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 939
Bu Ay : 2521
Toplam : 2521

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom