Bölge Kalkınmasına Yardımcı Oluyoruz

Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) Genel Sekreteri Mesut Öztop, ”Bölgenin kalkınmasına katkıda bulunuyoruz” dedi.

Bölge Kalkınmasına Yardımcı Oluyoruz Malatya Haber

Basın İlan Kurumu (BİK) Malatya Şubesi’ne iki kuruluş tarafından ziyaret gerçekleştirildi.

Malatya merkezli, Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli illerinin bağlı bulunduğu Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) Genel Sekreteri Mesut Öztop, BİK Malatya Şube Müdürlüğü’ne atanan Nihat Abacı’ya, "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan FKA Genel Sekreteri Mesut Öztop, “Nihat Bey’in, BİK Malatya Şube Müdürlüğü’ne atanması son derece isabetli olmuştur. Yıllardır basının içinde olan ve haberle iştigal eden kardeşimiz Nihat Bey, bundan böyle de resmi ilan aracılık hizmetleri konusunda gazetelere yardımcı olacaktır.Yeni görevinde başarılar diliyorum" dedi.

FKA olarak yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgi aktaran Öztop, ”Bölgenin kalkınmasına katkıda bulunuyoruz” diyerek, yeni projeler başvurusu da açtıklarına hatırlattı. Öztop, “Fırat Kalkınma Ajansı, TRB1 Bölgesinde (Bingöl, Elazığ, Malatya, Tunceli) bölgesel kalkınmaya katkı sağlayabilecek projeleri destekleyerek hayata geçirmek amacıyla 9 Şubat 2015 tarihi itibariyle 2015 Yılı “Malatya-Elazığ Odak Alanlar” ve “Bingöl-Tunceli Öncelikli Alanlar” Mali Destek Programlarını başlatmıştır. Mali destek programlarına ilişkin tanıtım toplantıları düzenlenecektir” ifadelerini kullandı.

BİK Malatya Şube Müdürlüğü’ne atanan Nihat Abacı ise, FKA Genel Sekreteri Mesut Öztop ve FKA Basın Sorumlusu Hakan Kumaşoğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, bölgenin dinamiklerini harekete geçirme noktasında görevler ifa eden FKA’nın, daha fazla iş ve daha fazla aş sağlama noktasında yaptığı çalışmaları takip ettiklerini bildirdi. Abacı, FKA Genel Sekreteri Öztop’u, vekaleten sürdürdüğü göreve asaleten atanmasından dolayı da kutladı.

Bu arada, Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ramazan Bozkurt da, BİK Malatya Şube Müdürlüğü’ne atanan Nihat Abacı’ya, ‘ hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Bozkurt yaptığı konuşmada, “Uzun yıllar Malatya basınında haber alanında hizmet veren Nihat Abacı kardeşimizin, yeni görevini de layıkıyla yapacağından eminiz” şeklinde konuştu.

Abacı ise, sivl toplum kuruluşu ve mesleki teşekküllerin demokrasilerde önemli olduğuna vurgu yaparak, bu konuda görevini layıkıyla yerine getiren SMMMO Başkanı Ramazan Bozkurt ve yönetimini kutladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 276
Bu Ay : 7073
Toplam : 7073

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom