Malatya Envanteri Çalışması Çıktı

Malatya Kent Konseyi Genel Sekreterliği Malatya’nın sosyal ve kültürel dokusuna yönelik yapmış olduğu çalışma “Malatya Envanteri” kitabı çıktı.

Malatya Envanteri Çalışması Çıktı Malatya Yaşam-Sağlık

Malatya Kent Konseyi Genel Sekreterliği Malatya’nın sosyal ve kültürel dokusuna yönelik yapmış olduğu çalışmalara aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Genel Sekreterlik tarafından Malatya’yı istatistiki verilerle ifade eden  “Malatya Envanteri” kitabı çıktı.

Genel Sekreterlikten alınan bilgiye göre bu çalışmanın şehrin mevcut durumunu ve potansiyellerini görebilmek, elde edilen verilere göre sorunlu olan alanlarda çözüm yollarının doğru bir şekilde tespit edilmesine katkı sağlayacağı belirtildi.

Malatya Büyükşehir Belediyesinin katkıları ile hazırlanan envanter çalışması, kamu kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere kentte yaşayan herkesin kenti yakından tanımalarına katkı sağlayacak bir çalışma niteliğinde olduğu belirtildi.

Kent Konseyi tarafından hazırlanan  Malatya Envanteri kitabı; Malatya, nüfus, ekonomi ve istihdam, tarım ve hayvancılık, ulaşım, çevre, eğitim, kültür, sağlık, adalet, diyanet ve seçimler olmak üzere 12 konu başlığından oluşuyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 757
Bu Ay : 4555
Toplam : 4555

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom