Personel Kan Bağışında Bulundu

Battalgazi Belediyesi personeli kan bağışında bulundu. Battalgazi Belediyesi ve Turgut Özal Tıp Merkezi işbirliği ile Battalgazi Belediyesi personeli ve vatandaşlardan kan bağışı alındı.

Personel Kan Bağışında Bulundu Malatya Haber

Battalgazi Belediyesi Emlak Servisi’nde gerçekleştirilen kan bağışı kabulüne belediye personeli ve vatandaşlar ilgi gösterdi. Burada konuşan Battalgazi Belediye Başkan Vekili Zafer Kırçuval, kan vermenin önemine değinerek, “Kanın insan hayatında ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Battalgazi Belediye’mizde her zaman bu tür etkinliklerin içinde olmuştur. Ben halkımızı ve çalışan arkadaşlarımızı bu konuda duyarlılığa davet ediyorum” diyerek, kanın sürekli bir ihtiyaç olduğunu söyledi. 

Turgut Özal Tıp Merkezi Kan Bankası Kan Temin Koordinatörü Mehmet Cemal Gökhan ise, kan bağışına gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirterek, “Turgut Özal Tıp Merkezi Kan Bankası olarak Battalgazi Belediyesi’ndeyiz. İlgi, gayet güzel. Özellikle Başkanımız Selahattin Gürkan'a, üst ve orta yönetime, personellere çok teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar bizleri kabul ettiler. 6 ayda bir gelip belediyemizden kan talep edeceğiz. Tekrar Başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 82
Bu Ay : 16218
Toplam : 16218

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom