Eşi İçin Acil Destek İsityor

Malatya’da yaşayan Önder Aslan, hem karaciğer hem de böbrek yetmezliği teşhisi nedeniyle zor günler geçiriyor. 2 çocuğu bulunan Aslan, tedavi olması için yardım severlerden destek istiyor.

Eşi İçin Acil Destek İsityor Malatya Yaşam-Sağlık

 Niyazi Mısri Mahallesi’nde yaşanan Aslan ailesi zor günler yaşıyor. 2 yıl önce böbrek yetmezliği ile mücadele eden Önder Aslan, 7 ay önce de karaciğer yetmezliği teşhisi konuldu. İki amansız hastalık nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Aslan ailesine bir de geçim sıkıntısı eklenince 2 çocuğu ve eşi ile birlikte zor günler geçiren Önder Aslan, tedavisi için gerekli para konusunda yardım bekliyor.

7 aydır çalışamadığı için mağdur olan Aslan’ın bu süre zarfında tedavi harcamaları da birikince 50 bin TL’lik borcu birikti. Karaciğer nakline karar verilen Önder Aslan’a eşi Derya Aslan, karaciğerini verecek. Derya Aslan, karaciğer naklinin önümüzdeki günlerde gerçekleştirileceğini belirterek ailece borçlarının birikmesi nedeniyle zor günler yaşadıklarını söyledi.

Hiçbir sosyal güvencelerinin bulunmadığını belirten Derya Aslan, 2 çocuğuyla birlikte kirada yaşadıklarını ancak kirayı ödeyemedikleri için annesinin evine taşındıklarını söyledi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 25
Bu Ay : 7171
Toplam : 7171

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom