Veteriner Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nde düzenlenen toplantıda Bakanlıkça yayımlanan ‘2015 Yılı Hayvan Hastalıkları ile Mücadele ve Hayvan Hareketleri Kontrolü Genelgesi’ hakkında bilgilendirme yapıldı.

Veteriner Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi Malatya Haber

Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Zeki Sadak Başkanlığındaki toplantıya İl ve İlçelerdeki görev yapan Veteriner Hekimler katıldılar. Toplantının açılışında konuşma yapan Zeki Sadak, "Yayımlanan bu genelge bizim çalışmalarımızın yol göstericisidir. Çalışmalarımızda uygulama farklılıklarının olmaması ve çalışma düzeni açısından da genelgeye uyulması önemlidir. 2015 yılı çalışma planımızı ve düzenimizi buna göre belirlemeliyiz"dedi.
Toplantıda, hayvan hastalıkları ile mücadele, hayvanların kayıt altına alınması, halk sağlığı ve hayvan refahının sağlanması, hastalıkların teşhis ve tedavi hizmetleri ile sağlıklı hayvansal ürün elde edilmesi için ihbarı mecburi hastalıklar ve diğer hastalıklarla yapılacak mücadele çalışmalarının belirlendiği genelgede yer alan konular görüşüldü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom