Taşkın, Bostanbaşı Mahallesini Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bayram Taşkın, yeni Türkiye yolunda emin adımlarla ilerleyeceklerini söyledi.

Taşkın, Bostanbaşı Mahallesini Ziyaret Etti Malatya Siyaset

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Bayram Taşkın, Bostanbaşı Mahallesi'ni ziyaret ederek, muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Taşkın, ilk olarak muhtarları ziyaret etti. Bostanbaşı Mahalle Muhtarı Faik Özbay, Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şahbaz ve Türkiye Muhtarlar Derneği Yeşilyurt Şube Başkanı Abuzer Taylan ile bir araya gelen Taşkın, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Taşkın, 2015 genel seçimlerinin her anlamıyla Türkiye için büyük öneme sahip olduğunu kaydederek, "AK Parti, büyük bir iddianın sahibidir. Bu büyük iddianın temel taşları da yeni anayasa, çözüm süreci, milli birlik ve kardeşlik ile kalkınmış bir Türkiye'dir. İnşallah bu büyük iddialarımızı 2015 genel seçiminden sonra halktan aldığımız büyük destek ve teveccühle gerçekleştireceğiz" dedi.

İktidarın 'yeni Türkiye' yolunda emin adımlarla ilerlediğini dile getiren Taşkın, "13 yıllık hükümet süresince Türkiye'de demokratikleşme noktasında birçok hamleler yapıldı. Ancak bunların tepe noktası ve taçlanacağı yer yeni anayasadır" ifadelerini kullandı.

Bostanbaşı Mahalle Muhtarı Faik Özbay, Bayram Taşkın'a seçim çalışmalarında başarılar diledi.

"SİZLERİN DESTEĞİYLE O BÜYÜK SEÇİMİ KAZANACAĞIZ"

Taşkın, daha sonra Bostanbaşı Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, esnaf ziyaretinde bulundu. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Taşkın, 2015 genel seçiminin Türkiye'nin olmazsa olmazlarından olan yeni anayasanın temelinin atılacağı bir seçim olduğunu kaydetti. Taşkın, vatandaşların dua ve desteklerini beklediklerini ifade ederek, "Biz göreve talibiz. Sizlerin dua ve desteklerini bekliyoruz. Kim aday olursa olsun AK Parti'mize ve Malatya'mıza yakışır bir oy oranıyla 2015 seçimlerinden çıkacağız. İnşallah o büyük seçimi, sizlerin dualarıyla kazanacağız" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 794
Bu Ay : 5988
Toplam : 5988

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom