İnşallah Faydalı Olacağım

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanlığı kongresi için Mehmet Erdem parti binasında basın toplantısı yaparak adaylığını açıkladı.

İnşallah Faydalı Olacağım Malatya Siyaset

8 Şubat’ta yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanlığı kongresi için Mehmet Erdem parti binasında basın toplantısı yaparak adaylığını açıkladı. 

İl Başkanlığına aday olmasındaki en büyük etkenlerden birinin 15 yıldır Malatya İl Başkanlığı görevinde görev aldığını ifade eden Mehmet Erdem, “Bu süre içerisinde başta camiamızın bütün elemanlarının Malatya’daki tanıdığımız esnaflarımızın, memurlarımızın, işçilerimizin göstermiş olduğu teveccühten dolayı bende Malatya’ya bu görevi yapmak için bu gösterilen teveccühe karşılık olarak kendilerine Allah rızası için hizmet etmek için bu kutsal göreve talip oldum” dedi.

Ülkücü hareketin binlerce yıla dayanan bir hareket olduğunu ifade eden Erdem, “Eğer delegelerimiz teveccüh gösterir seçerlerse tarafsız bir şekilde bugüne kadar herkesi kucakladım hiçbir zaman kimseyi ötelemedim ayrıştırmadım benim hiçbir dedikodum yoktur. Bütün dava arkadaşlarım ve Malatyalılar şahittir. İnşallah faydalı olacağımı düşünüyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 78
Bu Ay : 16214
Toplam : 16214

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom