Bir Haftadır Kaybolan Babasını Arıyor

Malatya’da bir haftadır kaybolan babasını arayan Ramazan Taşer vatandaşlara seslenerek babasını görenlerin kendisini aramasını istedi.

Bir Haftadır Kaybolan Babasını Arıyor Malatya Haber

1 hafta önce evden çıkan ve zihinsel engelli olan 59 yaşındaki Ahmet Taşer’den haber alamayan oğlu Ramazan Taşer sokak sokak gezerek babasını arıyor. Bundan öncede kaybolan Taşer'i cami hocası tarafından bulunarak ailesine teslim etmişti. 5 gün önce tekrar kaybolan Taşer için oğlu camileri, parkları arıyor. Vatandaşlardan yardım isteyen Taşer babasının bir an önce bulunması için vatandaşlardan yardım istedi.

Babasını arayan Ramazan Taşer, Babasının zihinsel engelli olduğunu ifade ederek “Babam sara hastasıdır, bayılıp bir yerlerde düşmüş olabilir. Babam camileri çok sever camilerde genellikle durur. Parkları çok sever ve oralarda oturur. Fazla konuşmaz ve çok sigara içer. Babam bundan önce bir kere daha kaybolmuştu. Camilere afiş asmıştık ve bir cami imamı babamı abdest alırken görmüş ve bize haber vermişti. Biz de o zaman camide bulmuştuk. Babamı görenler Allah rızası için beni arasın. Herkesin başına gelebilir böyle olaylar. Vatandaşlarımız biraz duyarlı olursa, bir iki gün sağına soluna iyi bakıp bana ulaşırlarsa duacı oluruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 703
Bu Ay : 8762
Toplam : 8762

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom