Abacı'ya, Yeni Görevinde Başarılar Diledi

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Malatya Basın İlan Kurumuna Müdürlüğü’ne atanan Nihat Abacı'yı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Abacı'ya, Yeni Görevinde Başarılar Diledi Malatya Haber

Başkan Hacı Uğur Polat, Malatya'nın emektar gazetecilerinden Nihat Abacı’nın Malatya Basın İlan Kurumu Müdürlüğü görevine atanmasından dolayı başarılar dileyerek yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Abacı’nın geçmişte haber muhabiri olarak ortaya koyduğu başarılarını Basın İlan Kurumunda da göstereceğine emin olduğunu ifade eden Başkan Polat, “Sayın Abacı elinde fotoğraf makinesi, sırtında kamerasıyla nerede bir haber varsa oraya koşmuş, haberleri tüm kamuoyuna ulaştırmış bir büyüğümüzdür. Nihat Abacı'yı yeni devraldığı görevden dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Yeni Basın İlan Kurumu Malatya Şube Müdürü Nihat Abacı ise ziyaretinden dolayı başkan Polat’a teşekkür ederek ilk resmi ziyaretçisinin Polat olduğunu söyledi. Büyüyen ve gelişen Malatya'da basın yayın organlarının yaptığı ve yapacağı çalışmalarla sesini tüm dünyaya duyurduğunu dile getiren Abacı, “Bizler de Basın İlan Kurumu Malatya temsilciliği olarak imkânlarımız ölçüsünde yazılı basın yayın organlarımızın güçlerine güç katmak ve geleceğe hazırlamak için her türlü desteği vereceğiz" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 512
Bu Ay : 3056
Toplam : 3056

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom