Film Festivali İçin Çalışmalar Başladı

Bu yıl 6’cısı düzenlenecek olan Malatya Uluslararası Film Festivali için çalışmalar başladı.

Film Festivali İçin Çalışmalar Başladı Malatya Haber

Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret eden Malatya Vali Yardımcısı Ömer Dağdeviren bu yıl 6’cısı düzenlenecek olan Malatya Uluslar Arası Film Festivali için çalışmalara başladıklarını açıkladı.

Cemiyet Başkanı Haydar Karaduman, Dağdeviren’in ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Açıklama yapmak için sayın valimiz cemiyetimizi şereflendirmiştir. Kendilerine hoş geldiniz diyorum. Festivalin daha da güzelleştirilmesi için başarılar diliyorum”dedi.

Vali Yardımcısı Ömer Dağdeviren ise, 6’cı Uluslar Arası Film Film festivalinin çalışmalarına başladıklarını söyleyerek “Bu sene Malatya Uluslar arası Film Festivalinin 5’cisini icra ettik. Konuklarımızı ağırladık Malatyalılarımız ve Halkımızla birlikte. Bir Hafta dolu dolu film, sanat, sinema konuları Malatya’nın gündemine oturdu. Bu konuda Malatyalı hemşerilerimizin bilgilendirilmesi, programlardan haberdar olmasında yerel medyamızın çok önemli bir vazifesi var. Bizler önümüzdeki yıllarda icra edeceğimiz, film festivallerimizde yerel medya ile ilişkilerimizi daha iyi nasıl kuvvetlendire biliriz, halkımıza yapmış olduğumuz bu etkinlikler ile alakalı doğru ve zamanında nasıl bilgilendirme yapa biliriz beraber bir istişare edip bu konularla alakalı fikir alış verişinde bulunmak için cemiyetimizi şikayet ettik. Amacımız bu festival başarı çıtasını her yıl daha yükseklere taşımak”dedi.


 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 247
Bu Ay : 6227
Toplam : 6227

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom