18 Ocak Türkiye Gündemi

18 Ocak 2015 Türkiye Gündemi

18 Ocak Türkiye Gündemi Bölge

Başbakan Davutoğlu'nun programı

- Başbakan AHmet Davutoğlu, saat 11.00'de Tekirdağ İl Kongresi'ne katılacak. saat 12.00'de Tekirdağ Valiliği'ni ziyaret edecek, saat 12.30'da sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle yemekli toplantıya katılacak. saat 14.00'te ambulans dağıtım töreni ve ağız diş sağlığı hastanesi açılışına katılacak. Davutoğlu, saat 20.00’de Başbakanlık Resmi Konutu'nda, Irak Meclis Başkanı Selim Cuburi ile yemek yiyecek.

Bakanların faaliyetleri

- Bilim, Sanayi ve Teknoloji bakanı Fikri Işık, saat 14.00'te Kocaeli'nde temel atma törenine katılacak.
- Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Afyonkarahisar'da, partisinin il danışma meclisi toplantısına katılacak.
- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, AK Parti Ardahan İl Kongresi'ne katılacak.
- Ulaştırma-Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, AK Parti Malatya İl Kongresine katılacak, temaslarda bulunacak.

Siyasi partilerin faaliyetleri

- SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Bostancı Gösteri Merkezi’nde, saat 09.30’da, İstanbul Genişletilmiş İl Divan Toplantısı’nda gündeme dair önemli açıklamalarda bulunacak.
- CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, Şişli’de, saat 10.30’da, Fatsalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Av. Özlem Hazinedar’ın vereceği kahvaltı programına katılacak.
- Ezilenlerin Sosyalist Partisi İstanbul il Örgütü, Kadıköy Kilise Meydanı’nda saat 12.00’de, Hasan Ocak davasının zaman aşımına uğramaması için başlattıkları oturma eylemini bu hafta da sürdürecek.
- Saadet Partisi Genel Başkan yardımcısı Ziyaettin Tokar, saat 11.30’da partisinin Antalya il teşkilatında basın toplantısı düzenleyecek.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret, etkinlik

- Anıtkabir’de 6 bin gönüllüyü bir araya getiren Onur Tümer, saat 13.00’te Ankara'da 3 bin kişiye 10. Yıl Marşı’nı ıslıkla çaldıracak.
- Pirsultan Abdal Kültür Derneği, Kadıköy Boğa Hekeli Önünde saat 13.00’te, eğitim sistemini protesto için başlattıkları oturma eylemini bu hafta da sürdürecek.
- Şehzadebaşı Camii Avlusunda, saat 14.00’te, Nureddin Yıldız'a karşı başlatılan karalama kampanyasını protesto için basın açıklaması düzenlenecek.

SPOR GÜNDEMİ
-------------------------
- Türkiye Basketbol Ligi "All-Star 2015" organizasyonu Ankara Arena'da düzenlenecek.
- Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Sarı-Lacivertli yöneticiler saat 19.00 Dedeman Otel’de “Bir Milyon Üye” kampanyası için basın toplantısı düzenleyecek.
- Takımların Antalya'daki kamp çalışmaları ve transfer çalışmaları takip ediliyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 247
Bu Ay : 16383
Toplam : 16383

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom