Şahin'e Teşekkür Ziyareti

Malatya İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencileri kendilerine destek çıkan Malatya Milletvekili Mustafa Şahin’e, çiçek vererek teşekkürlerin sundu.

Şahin'e Teşekkür Ziyareti Malatya Haber

Malatya İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde mezun olan öğrenciler Milletvekili Mustafa Şahin'i ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu. Öğrenciler geçen sene Mustafa Şahin’e sorunlarını ileterek Dönemin Başbakanı Recep Tayip Erdoğan ile görüşmesini sağladı. Erdoğan’ın Malatya’ya gelmesi ile birlikte öğrenciler ile Erdoğan’ı görüştürdü. Öğrenciler, görüşmede, formasyon sorunlarının Erdoğan’a anlattı. Erdoğan öğrencilerin sorunlarını çözdü. Bunun üzerine Milletvekili Şahin’i ziyaret eden öğrenciler sorunlarını Başbakana ilettiği için teşekkür ziyaretine gitti. Şahin'i ziyaret eden öğrenciler çiçek verdiler.

İlahiyat Fakültesinden mezun olan Mustafa Yılmaz isimli genç, "Milletvekilimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizler ilahiyat fakültesi öğrencileri olarak, sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bize vermiş olduğunuz destekten dolayı sizlerin sayesinde eğitimimizi tamamladık. Bütün öğrencileri temsilen buradayız” dedi.

Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ise, “Eğitim öğretim yapmış olduğunuz üniversitemizde buna benzer sıkıntıların geldiğini görüyoruz. Elbette ki amacımız üzüm yemek, bağcıyı dövmek değil. Öğrencileri dönemin Başbakanı ile buluşturduktan sonra Başbakanın talimatı ile birlikte bu sorunu çözdük. Belki de bu uygulamalar imkanlar ölçüsünde olmasına rağmen belki de keyfiyetten uzatılan bu süreyi hak etmiş şekilde olduğunuz gibi verildi. Burada bir hak gasp vardı. Ben kesinlikle üniversitemizde maalesef bugüne kadar buna benzer bir takım keyfiyetten gelen uygulamalar oluyor. Biz bunlara hiçbir zaman için tavsiye etmiyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 314
Bu Ay : 832
Toplam : 832

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom