Cumhuriyet Gazatesi'ne Kınama

Memur-Sen Malatya Şubesi tarafından Cumhuriyet Gazetesi yayınlanan karikatür ile kınandı.

Cumhuriyet Gazatesi'ne Kınama Malatya Siyaset

 Memur-Sen Malatya Şubesi binasında basın açılması yapan İl Temsilcisi Kerem Yıldırım konuşmasında Cumhuriyet Gazetesi'ni kınadıklarını belirterek, “Şuurlu her Müslüman'ın gönlünde anne ve babasından daha değerli olan, alemlere rahmet olarak gönderilen fahri kainat Efendimiz Hazreti Muhammed (S.A.V)'i karikatürize etmek ve resmetmek, Hazreti Muhammed'in şahsına ve İslam Alemine hakarettir. Müslümanların sabrını test etmektir.

üzyıllardır işbirlikçileri ile beraber İslam dünyasını manen ve madden sömüren, terörü besleyen ve terörist devletlere destek veren Batı zihniyeti bunun farkında ve bilincinde olmasına rağmen, basın ve fikir özgürlüğü bahanesiyle bu hakaretlere göz yummuş, faillerin arkasında açıkça durmuş bu hakaretleri bazen açık çoğu zamanda zımnen desteklemiştir.

Batının büyüttüğü taşeron terör örgütleri tarafından her gün yüzlerce Müslüman katledilirken, terör devleti İsrail yıllardır Filistinlilere soykırım uygularken, uygar olduğunu söyleyen Batının hiç sesi çıkmadı. Aksine yapılan vahşetlere destek oldu. Maalesef ülkemizde de bu işbirlikçiler sahneye çıkarak, söz konusu hakaret karikatürlerini yayınlamaya başladılar. Cumhuriyet, Yurt, Sözcü Gazeteleri ile T24 İnternet Sitesi, Yüzde 99'u Müslüman olan ülkemizde bu karikatürleri yayınlayarak provokatörlüğe soyunmuşlardır. Bunu şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 732
Bu Ay : 3216
Toplam : 3216

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom