Eser'den Hayırlı Olsun Ziyareti

Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi Yöneticiliğine atanan Uzm. Dr. Celal Alandağ’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Eser'den Hayırlı Olsun Ziyareti Malatya İlçe

Başkan Eser, doktor bir yönetici olarak sağlığa her zaman öncelik verdiklerini söyledi.

Hastane girişinde karşılanan Eser, Alandağ’la makamında bir süre görüştü. Alandağ’ın beraber çalıştığı hastane yönetiminin de bulunduğu görüşmede Eser, “Hastanemizde yeni görevlendirmelerle bir kan değişimi oldu. Sayın Başhekimimiz başta olmak üzere hepinizi yeni görevlerinizden dolayı kutluyorum. İnşallah aldığınız hizmet bayrağını daha ileri noktalara taşıyacağınıza inanıyorum” dedi.

Donanımları, hizmet kalitesi ve konumu itibarı ile Hulusi Efendi Devlet Hastanesi’nin sadece Darende değil, çevresindeki ilçe vatandaşları ile adeta bölgeye hitab ettiğini kaydeden Eser, “Darende’de böylesine güzel adeta özel hastane niteliğinde bir sağlık kuruluşuna sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Hastanenin ilçemize kazandırılmasına vesile olan herkese teşekkür ediyoruz. Ömrünü insanlığa hizmete adayan ve son yıllarında şahsen doktorluğunu yaparak sağlığıyla yakından ilgilendiğim Hulusi Efendi’nin ismine yakışır bir hastanemiz olması Darende’ye değer katmaktadır.

Burada görev yapan arkadaşlarımız olarak sizlerin de üzerine düşeni yaptığından eminim. İnsanlar için en önemli unsurlardan biri olan sağılığı hepimiz önemsemeliyiz. Doktorluk yapmış bir belediye başkanı olarak sağlık her zaman öncelikli konumuz. İnşallah hastanemizin üstüne bir kat ilave ettirerek fizik tedavi bölümünü daha geniş ve kapsamlı bir hale getirmeyi planlıyoruz. Sağlık Bakanlığı ile görüşmeleri yaptık, inşallah bu yılın yatırım planına alınarak gerçekleştirilecek” diye konuştu.
Eser, yapılacak yeni yatırım ve ünitelerin sağlık hizmetinden yararlanacak kişi sayısında önemli bir artış sağlayacağına inandığını belirtti.

Ziyareti ve nezaketinden dolayı Başkan Eser’e teşekkür eden Alandağ da, “Tecrübe ve deneyimli bir yönetici olarak sizlerle birlikte çalışmaktan büyük memnuniyet duyacağız. Darende’nin bir meslektaşımız tarafından yönetilmesi bizler için her zaman bir avantajdır. Hastanemize, sağlık hizmetlerine bakış ve destek olmada sizi hep yanımızda görecek olmak bizleri memnun edecektir” ifadelerini kullandı.

Alandağ ayrıca hastanede 2014 yılında 4 bin 390 ameliyat yapıldığını, 173 bin kişiye poliklinik ve tedavi hizmeti verildiğini, 4 bin 310 kişinin yatılı tedavi gördüğünü belirterek her geçen yıl hastaneye başvuran kişi ve tedavi sayısında artış gözlendiğini dile getirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 806
Bu Ay : 6000
Toplam : 6000

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom