Selef Halefi Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bayram Taşkın, AK Parti Yeşilyurt İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Selef Halefi Ziyaret Etti Malatya Siyaset

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bayram Taşkın, AK Parti Yeşilyurt İlçe Teşkilatını ziyaret etti. 
Bir dönem AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanlığı görevini yürüten Taşkın, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya'ya 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Taşkın, "Bir aylık bir aradan sonra yuvamıza geldik. Değerli meslektaşım, yeni başkanımız Muhammed Emin Yalçınkaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Malumaliniz 1,5 sene Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüttük. Muhammed Emin Yalçınkaya da, bizimle birlikte görev yapan çok değerli ve başarılı bir arkadaşımız. 14 Aralık'ta 2014'te yapılan Yeşilyurt ilçe kongresinde bıraktığımız yerden bayrağı devraldı ve inşallah bundan sonra daha ileriye taşıyacaktır. Kendisine ve ekibine güveniyoruz. Gözümüz arkada değil. İnşallah Malatya'ya, Yeşilyurt'a, AK Parti'mize yakışanın en iyisini yapacaklar. Bundan hiç endişemiz yok. Kendisine bir kez daha başarılar diliyorum ve tebrik ediyorum. Rabbim mahcup etmesin, utandırmasın. Bizlerde her platformda yanlarındayız" dedi.

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya ise, ziyaretlerinden dolayı AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bayram Taşkın'a teşekkür etti.

Yalçınkaya, çıktığı yolda AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bayram Taşkın'a başarılar dileyerek, "14 Aralık'ta gerçekleştirdiğimiz ilçe kongresiyle görevi devreden önceki başkanımız, selefim Avukat Bayram Taşkın, teşkilatımızı ve bizleri ziyarete gelmiştir. İlçe teşkilatı olarak kendisine teşekkür ediyoruz. Girmiş olduğu bu yolda, milletvekilliği aday adaylığı sürecinde, Rabbimden kendisine hayırlı başarılar nasip etmesini diliyoruz" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 729
Bu Ay : 4527
Toplam : 4527

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom