Spor Yatırımları İçin Bir Araya Geldiler

Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı ilçeye yapılacak spor yatırımları için bir araya geldi. İlk çalışma suni zeminli çim sahanın yapılması için olacak.

Spor Yatırımları İçin Bir Araya Geldiler Malatya Haber

 Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sadi Fındıklı’yı makamında ziyaret eden Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, ilçeye yapılması planlanan spor tesislerinde ortak hareket etme kararı aldı.

Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, Akçadağ'da gençlik ve spor tesisleri ve faaliyetleri kapsamında yapılacak çalışmalarda belediye olarak Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün yanında olacaklarını belirterek, belediye olarak tüm faaliyetlere imkanlar nispetinde destek olacaklarını söyledi. Kazgan ayrıca Akçadağ’a Gençlik Spor Bakanlığı'nca yaptırılan spor salonu ve sentetik futbol sahasının ilçe gençleri için çok önemli ve yararlı tesisler olduğunu vurgulayarak, Gençlik ve Spor Bakanlığı'na teşekkür etti.

Başkan Ali Kazgan, 2015 yılında mevcut Akçadağ futbol sahasının da zemininin değişmesi halinde ilçenin spor tesisi ihtiyacı kalmayacağını belirtti.

İl Müdürü M. Sadi Fındıklı ise, “Belediye Başkanımız Sn. Ali Kazgan yıllardan beri Vali Yardımcılığı yapmış kamu hizmeti tecrübesi olan bir arkadaşımızdır. Kendisine yeni görevinde başarılar dilerim. Gençlik ve Spor Bakanlığımızca Akçadağ’da yapmış olduğumuz tüm tesislerin bakım ve onarımı gibi konularda ayrıca Akçadağ’da gerçekleştireceğimiz spor faaliyetlerinde de belediyemizin desteklerini yanımızda görmek istiyoruz. Birlikte birçok güzel projeyi ve faaliyeti Akçadağlı gençler ve çocuklar yararına gerçekleştireceğimizden eminim” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 1015
Bu Ay : 7099
Toplam : 7099

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom