Türkiye'nin İktidarı Hedef Alınmıştır

Hukukçular Derneği Malatya Şube Başkanı Av. Necati Karabay dört eski Bakan hakkındaki yolsuzluk iddiaları ile ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Oyuna gelinmemesini söyledi.

Türkiye'nin İktidarı Hedef Alınmıştır Türkiye-Dünya

Hukukçular Derneği Malatya Şube Başkanı Av. Necati Karabay dört eski Bakan hakkındaki yolsuzluk iddiaları ile ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

Avukatlık bürosunda basın mensuplarına basın açıklaması yapan Avukat Necati Karabay, dört Bakanın yolsuzluk iddiaları ile ilgili olarak TBMM’de yüce divan oylaması yapılacağını ifade etti. Karabay, Ak Parti karşıtı tüm partiler, Sözcü, Taraf, Hürriyet gibi yazılı basın dört Bakanın yüce divanda yargılanıp beraat etmeleri gerektiğini söyleyerek “Ak Parti'ye tuzak kurmuş, Ak Parti içindeki bir kısım milletvekillerini de bu tuzağa düşürmeye çalışmaktadırlar.

Bize göre bu davalar Ak Partiyi iktidardan uzaklaştırma ve Sayın Cumhur Başkanı Recep Tayip Erdoğan’a kadar uzatmak istedikleri bir oyundur. Bu yolsuzluk soruşturmaları ile ilgili olarak takipsizlik kararı verilmiş, soruşturmaları yürüten ve usulsüzlük yapan savcılar HSYK tarafından açığa alınmış iken ilgili Bakanların yolsuzluk yaptığını iddia etmek doğru değildir. Bu nedenle TBMM yolsuzluk komisyonu tavrını net bir şekilde ortaya koyarak, yüce divanda da yargılamayı reddetmelidir”dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 868
Bu Ay : 4425
Toplam : 4425

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom