Akçadağ'da Aile İçi Eğitim Semineri Verildi

Son yıllarda Eğitim ve Öğretim’de iyi bir ivme yakalayan Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Cumhuriyet İlkokulu, Akçadağ’da ilki gerçekleştirdi.

Akçadağ'da Aile İçi Eğitim Semineri Verildi Malatya İlçe

 Akçadağ Cumhuriyet İlkokulu Okul Aile Birliği ve Okul İdaresinin katkılarıyla Cumhuriyet İlkokulunda “Bilinçli Veli ve aile içi etkili iletişim” ile ilgili toplam üç saat süren bir seminer düzenlendi. Düzenlenen seminerin sunumu Psikoloji ve Rehber Öğretmeni Emel Çiçek tarafından öğrenci velileri bilgilendirildi. Rehber Öğretmeni Emel Çiçek yapılan seminerde öğrenci velilerine sunum ile birlikte broşür dağıtarak bilgilendirme gerçekleştirdi.

Akçadağ Cumhuriyet İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Fatih Şahin, bu tür etkinliklerin Akçadağ’da arttırılması gerektiğini belirterek, “Tüm öğrenci velileri adına yapılan seminer için katkılarından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aslan ve Okul Müdürü Fatih Uçar ile Psikoloji ve Rehber Öğretmenimiz Emel Çiçek başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Cumhuriyet İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Fatih Şahin Akçadağ’da bu tür eğitici ve öğretici seminerlerin sürdürülerek devam etmesi gerektiğini belirterek, “Eğitim Aile’de Başlar sloganıyla böyle güzel eğitici bilgilendirme toplantılarının ilçemizde diğer okullarımızda da arttırılarak devam etmesi gerekir. Okulumuzun Eğitim ve Öğretim çıtasını daha yükseklere çıkarmak için çaba harcayan tüm öğretmenlerimize Okul Aile birliği olarak Teşekkür ediyoruz” İfadelerini kullandı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 736
Bu Ay : 4293
Toplam : 4293

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom