Tüfenkçi'den Arapgir İlçe Teşkilatına Ziyaret

AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkci, Arapgir İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tüfenkçi'den Arapgir İlçe Teşkilatına Ziyaret Malatya İlçe

 İl Başkanı Tüfenkci, beraberinde İl Başkan Yardımcısı Hakan Kahtalı, Arapgir Koordinatörü İl Başkan Yardımcısı İdris Boztaş, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Turan Koç ile Arapgir İlçe Başkanı Mehmet Tümer’e ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlçe Başkanlığında gerçekleşen ziyarette partililere hitap eden Tüfenkci, teşkilatçılığın büyük sorumluluk gerektiren, onurlu ve şerefli bir görev olduğunu ifade etti.

2014 yılı içerisinde gerçekleştirilen 30 Mart ve 10 Ağustos seçimlerinde Malatya teşkilatının başarılı bir sınav verdiğine değinen Tüfenkci, ‘’Ülkemiz için hayati öneme sahip üç seçim olduğunu ifade etmiştik. Bu üç seçimden ikisini 2014 yılı içerisinde gerçekleştirdik. Hamdolsun tüm arkadaşlarımızın gayretli çalışmaları neticesinde iki önemli zafere imza atan teşkilatımız, Malatya’yı Türkiye’de örnek teşkilatlar arasında yer aldı. Şimdi diğer bir önemli seçim olan 2015 genel seçimleri var. Ben bu seçimde de kongrelerimiz ile yenilenen, güçlenen teşkilatımızın çok başarılı bir çalışma çıkaracağına inancım tam’’ dedi.

Bülent Tüfenkci, AK Parti’nin tüm teşkilatlarıyla, 9.5 milyonu aşan üyesi ve AK Parti’ye gönül vermiş milyonlarca vatandaşıyla beraber büyük ve güçlü bir aile olduğunu ifade ederek, ‘’Bu birliktelik, bu gönül bağı bazı kesimleri o kadar rahatsız etti ki bir araya gelmesi mümkün olmayan siyasi aktörleri bir araya getirdi. Ancak bunların derdi başka. Bunlar Türkiye'nin gelişimini istemeyenlerin oluşturduğu birliktelik. Paralel yapının, CHP’nin, MHP’nın bir araya geldiği bu yapı 30 Mart’ta ve 10 Ağustos’ta AK Parti’yi, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı alt etmek için yıpratmak için ittifak kurdular. Ancak hamdolsun milletimiz buna fırsat vermedi’’ şeklinde konuştu.

Yapılan tüm karalamalara, iftiralara rağmen AK Parti’nin oy oranının yüzde 48 - 50 arasında olduğunu, vatandaşın yüzde 60’ının ise ‘’Türkiye’yi AK Parti yönetmelidir’’ dediğine vurgu yapan İl Tüfenkci, Türkiye'yi yönetebilecek tek partinin AK Parti olduğunu söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 762
Bu Ay : 2080
Toplam : 2080

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom