Teşekkür Ziyaretine Gittiler

Kızılay Malatya Şubesi Başkanı Umut Yalçın ve ekibi, Malatya ili damızlık koyun keçi yetiştiricileri birliği başkanı İhsan Akın’ı ziyaret ederek teşekkür plaketi verdi.

Teşekkür Ziyaretine Gittiler Malatya Haber

Yaklaşık iki hafta önce Malatya ili damızlık koyun keçi yetiştiricileri birliği başkanı İhsan Akın, yönetim kurulu ile Kızılay Kan Merkezini ziyaret ederek kan bağışında bulundu. 

Kızılay Derneği Malatya Şubesi Başkanı Umut Yalçın da, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Malatya ili damızlık koyun keçi yetiştiricileri birliğini ziyaret ederek, teşekkür plaketi verdi. İlk konuşmayı yapan Umut Yalçın, birliğin yönetim kurulu ve delegeleri ile birlikte geçen haftalarda yapmış oldukları kan bağışı nedeniyle teşekkür ziyareti gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızı da kan bağışı konusunda duyarlı olmaya davet ediyoruz” dedi.

Malatya ili damızlık koyun keçi yetiştiricileri birliği başkanı İhsan Akın ise, kanın hayat demek olduğunu belirterek "Gittiğimiz her yerde söylüyoruz. Kan vermenin sağlık açısından çok önemli olduğunu dile getiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 62
Bu Ay : 4428
Toplam : 4428

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom