TGKK İl Başkanlığı Kuruldu

Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu (TGKK) Malatya İl Başkanı Fatih Can, “Şehrimizin sıkıntılarına, engelli vatandaşlarımıza,çalışmalarımızla ne kadar hassas olduğumuzu gösterecek “ dedi.

TGKK İl Başkanlığı Kuruldu Malatya Haber

Basın açıklaması yapan Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu (TGKK) Fatih Can, “ Türkiye cumhuriyetinin 2023 hedefleri doğrultusunda,bin yıllık Anadolu medeniyetinin,650 yıllık bir süre kadar tarih sahnesinde yer almış ve asırlar boyunca her milletten takdir görmüş Osmanlı medeniyetinin öz fikirlerini,hoşgörüsünü,azim ve kararlılığını,ihlas ve genel anlamda bırakmış olduğu mirası,benimsemiş ve o doğrultuda mücadele edecektir. Tarih sahnesinde yer almış ve tarih boyunca her milletten takdir görmüş bir milletin torunları olarak ,hoşgörü azim ve kararlılıkla çalışmalar yapacağız” ifadelerini kullandı.

“Türkiye’nin 81 ilinde teşkilatlanarak kurduğu bu yapıyı Malatya'da kurma ehliyetini bizlere veren bizleri bu göreve layık gören genel başkanımız sayın Bilal Okudan'a teşekkür ediyorum. Bizler de TGKK Malatya il başkanlığı olarak,yeni Türkiye olma yolunda,eski Türkiye'nin kalıntılarına, geçliğe, gençliğin geleceğine, Malatya gençliği olarak asla duyarsız kalmayacak ve görmemezlikten gelmeyeceğiz” diyen Can, açıklamasını şöyle tamamladı:

“Şehrimizin sıkıntılarına,engelli vatandaşlarımıza, çalışmalarımızla ne kadar duyarlı olduğumuzu gösterecek,sosyal faaliyetlerimizle gençliğin serbest zamanlarının değerlendirilmesini sağlayacağız. Aynı zamanda bizim için en önemlisi olan, toplumsal sorunların, psikolojik,sosyolojik sorunların temelinde yatan "İslam’ı yaşamama " sorunu üzerinde ağırlıklı olarak duracak,bir neslin görmüş olduğu bu sıkıntıya,nesillere yayılması engellemek noktasında,Allah için, Allah’ın inayet ve keremiyle, Allah’ın rızasını kazanabileceğimiz her işte inşallah TGKK’ yı göreceksiniz. “

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 86
Bu Ay : 7723
Toplam : 7723

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom