Fendoğlu'ndan Fotoğraf Sunumu

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği’nin ağırladığı, Fotoğraf sanatçısı Onur Fendoğlu fotoğraf sunumu yaptı.

Fendoğlu'ndan Fotoğraf Sunumu Malatya Haber

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği’nin (MAFSAD) SODES kapsamında yürüttüğü “Fotoğraf Aşkına Projesi” çerçevesinde ressam ve fotoğraf sanatçısı Onur Fendoğlu ağırlandı. Fendoğlu’nun fotoğrafları çok ilgi gördü.

SODES Fehmi Kolçak Fotoğraf Atölyesinde gerçekleştirilen sunuma 55 kişi katıldı. Yaklaşık 1 saat süren etkinlikte Onur Fendoğlu, ülkemizin farklı yerlerinde çekilmiş birçok fotoğrafını sundu. Sunumun sonunda katılımcıların sorularını yanıtlayan Fendoğlu, bu organizasyon için MAFSAD ekibine teşekkür etti.

MAFSAD Başkan İnan Orhan ise, Fendoğlu’nun başarılı bir görsel sunum hazırladığını, Malatya için, sanat için Fendoğlu’nun çok ciddi bir kazanım olduğunu, kendilerini kırmayıp MAFSAD’a geldiği için Fendoğlu’na çok teşekkür etti.

SODES kapsamında yürüttükleri “Fotoğraf Aşkına Projesi” çerçevesinde bu tür sunum söyleşi faaliyetlerinin devam edeceğini hatırlatan Orhan, isteyen herkesin bu etkinliklere katılabileceğini sözlerine ekledi.

MAFSAD üyesi Berk Kırlangıç da, sunuşu, özetlemesi ve geri beslemesi çok iyi olan bu sunumu sanatçının başarılı performansı ve etkili aktarımı sayesinde zevkle izlediklerini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 1001
Bu Ay : 7085
Toplam : 7085

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom