Yıldız, YMS Yönetimi İle Bir Araya Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili aday adayı Arif Yıldız, “Gençleri zararlı alışkınlıklardan uzak tutacak olanlardan biri de spordur” dedi.

Yıldız, YMS Yönetimi İle Bir Araya Geldi Malatya Haber

Yeni Malatyaspor Kulübü yöneticileriyle Ali Dayı tesislerinde bir araya gelen MHP Millet vekili aday adayı Avukat Arif Yıldız yaptığı konuşmada, ”Bir şehrin yaşanabilirliği, sosyal etkinliklerin ve sporun da ileri seviyede olması ile de ölçülebiliyor. Siyasiler, şehrine hizmet ederken, sosyal etkinlik anlamında, şehrin yaşanabilirlik anlamında spora hizmet edenler de hizmet ediyor” ifadelerini kullandı.

“Son zamanlarda ülkemizde olduğu gibi şehrimizde zararlı alışkanlıklar yaygınlaşıyor. Gençleri bu tür zararlı alışkınlıklardan uzak tutacak olanlardan biri de spordur” diyen Yıldız, “Bunun için, manevi anlamda yanlarında olduğumuzu göstermek adına bir araya geldik. Bundan sonra da her türlü desteği yapacağımızı vaat ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek ise, “Bütün düşünceler ve fikirler bir araya gelince başarı ortaya çıkar. Birlik ve beraberlik her alanda sağlanırsa spor da başarı ortaya çıkar. Kişiler gelip geçicidir, kurumlar kalıcıdır. Buna da herkesin sahip çıkması ve destek olması gerekiyor” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 611
Bu Ay : 6591
Toplam : 6591

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom