Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü

Malatya’da, Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı kapsamında fiziksel aktivite alışkanlığının önemini vurgulamak amacıyla yürüyüş etkinlikleri devam ediyor.

Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Malatya Yaşam-Sağlık

Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı kapsamında, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile yürüyüş gerçekleştirildi. Yürüyüş, Kongre Kültür Merkezi önünden başlayıp Halk Sağlığı Müdürlüğü önünde sonlandı.
Yürüyüş öncesi açıklamalarda bulunan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Oktay Taş, Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı kapsamında yürüyüşe kurum olarak destek verdiklerini belirtip, “Huzurevinde kalan ve diğer birimde barınanlarla ve çalışanlarımızla etkinliğe katıldık” dedi.

İl Sağlık Müdürü Doktor Nail Umay ise, “Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün etkinliğine kurum olarak biz de destek veriyoruz. 2014 yılı Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından “Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı” olarak ilan edildi. Bizler de bu çerçevede 2014 yılı içerisinde sağlıklı yaşam yürüyüş etkinliklerine katılıyoruz. Yürüyüş etkinliğimizi hareketsiz hayatın sağlık açısından zararlı olduğunu göstermek, özellikle de halkımıza unuttukları yürümeyi hatırlatmak açısından yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 6
Bu Ay : 1588
Toplam : 1588

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom