Her Türlü Desteğe İhtiyacımız Var

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'un kulüp basın sözcüsü Selim Pilten, Yeni Malatyaspor'un her türlü desteğe ihtiyacının olduğunu söyledi.

Her Türlü Desteğe İhtiyacımız Var Malatya Spor

Pilten, Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin takıma büyük destek verdiğini belirterek, "Takımımızın en büyük destekçisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır'dır. Büyükşehir belediyemiz, kendi üzerine düşen ve söz verdiği şeyleri büyük oranda yerine getirdi. Yönetim kurulu üyeleri, kendi üzerine düşeni yerine getiriyor" dedi.

"UFAK TEFEK SIKINTILAR OLABİLİR"

Ödemeler noktasında sıkıntı yaşamadıklarını dile getiren Pilten, "Ortada bir bütçe var. Bütçe, etap etap sekteye uğrayacağı gibi, rahatlayacağı durumlarda olacaktır. Yeni Malatyaspor'da ufak tefek sıkıntılar olabilir. Ama bunlar büyütülecek şeyler değil. Her kurumun, kuruluşun ve şahsın yaşayabileceği sıkıntılar bunlar. Aşılamayacak problemler değil" ifadelerini kullandı.

"HER TÜRLÜ DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR"

Pilten, Yeni Malatyaspor yönetiminin üzerine düşeni en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştığını vurgulayarak, "Yeni Malatyaspor, Malatya'nın ortak paydasıdır. Malatya'daki bütün dinamiklerin, bu takım üzerinde harekete geçmesi gerekiyor. Yeni Malatyaspor'un her türlü desteğe ihtiyacı var. Herkesi takımımıza destek olmaya davet ediyoruz. İnşallah sezon sonunda da hep birlikte mutlu sona ulaşacağız" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 371
Bu Ay : 6455
Toplam : 6455

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom