ÇKS Başvuru 31 Aralık Son

Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) başvurusunun 31 Aralık’ta sona ereceği bildirilip, ÇKS kaydı olmayan üreticilerin desteklerden yararlanamayacağı hatırlatıldı.

ÇKS Başvuru 31 Aralık Son Malatya Haber

Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “27 Mayıs 2014 tarihinde 29012 sayılı resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Çiftçi Kayıt Sistemi Yönetmeliği ve Çifti Kayıt Sistemi Genelgesinin ilgili maddeleri gereği 2015 Üretim yılı Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) çiftçi başvuruları 01 Eylül 2014tarihinde başlayacak ve 31 Aralık 2014 tarihinde sona erecektir.

Çiftçiler bu süreler içerisinde yapacakları başvurularında 2015 üretim yılı için halihazırdaki ve planladıkları tarımsal faaliyet bilgilerinin tamamını beyan edeceklerdir. Çiftçiler tarafından beyan edilen bu bilgiler sisteme kaydedilecektir. Çiftçilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için belirtilen tarihler arasında 2015 üretim yılı ÇKS başvurularını İlçe Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerimize yapmaları gerekmektedir” ifadeleri kullanıldı.

Çiftçilerin, 2015 üretim yılında Bakanlığın desteklemelerinden faydalanabilmeleri açısından belirtilen başvuru süresince ÇKS müracaatlarını yapmalarının çiftçi mağduriyetlerinin önüne geçeceği kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 440
Bu Ay : 6420
Toplam : 6420

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom