Şahin'den Beyazay Derneği'ne Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, “Bugüne kadar ihmal edilen hakları, AK Parti iktidarları vermeye çalıştı. Sorunlar sıfırlanana kadar bu düzenleme ve çalışmaları yapmak zorundayız” dedi.

Şahin'den Beyazay Derneği'ne Ziyaret Malatya Haber

Beyazay Derneği Malatya Şubesi’ni, AK Parti il başkan yardımcısı Şahin Çalık, yönetim kurulu üyesi Murat Anıl Bozdağ ile birlikte ziyaret eden Mustafa Şahin, engellilerin sorunlarını dinledi. Burada konuşan Milletvekili Mustafa Şahin, “Biz vatandaşa hizmet için Ankara’dayız. Özellikle engelliler konusunda, bize ne zaman görev düşerse her zaman emrinizdeyiz. Reklama girmek istemiyoruz, ama, AK Parti iktidarları döneminde, bütün engellerin aşılması için birçok hizmetler yapıldı ve yapılmaya devem ediyor. Yasal ve fiziki ile maddi düzenlemeler yapılarak, özellikle engelli aileleri de rahatlatıldı. Bugüne kadar ihmal edilen hakları, AK Parti iktidarları vermeye çalıştı. Sorunlar sıfırlanana kadar bu düzenleme ve çalışmaları yapmak zorundayız.

Beyazay Derneği Şube Başkanı Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip,

“Engelli arkadaşlarımızın sorunlarının giderilmesinde üzerimize düşeni yapabildiysek ne mutlu bize ve sizlere" diyerek, Beyazay Derneği olarak yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi aktardı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 601
Bu Ay : 7398
Toplam : 7398

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom