Darende Çarşı Merkezi Düzenleniyor

Darende Belediyesi tarafından 2014 yılı başında tamamlanan çarşı merkezindeki Hacı Hasan Akyol İş Merkezinin geniş meydanı düzenlenerek süs havuzları ve dinlenme yerleri yapılacak.

Darende Çarşı Merkezi Düzenleniyor Malatya İlçe

Belediye Başkanı Süleyman Eser, çarşı içerisindeki esnafla görüşerek fikir alışverişinde bulunduklarını, bu bölgenin canlanması için belediye olarak gereken çalışmaları yapacaklarını ve bu bölgeyi kısa zamanda cazip bir hale getirecek bir görünüme kavuşturacaklarını belirtti.

Başkan Eser, yapacak çalışmalarla ilgili şu bilgiyi verdi: “Buraya güzel bir havuz ve müştemilat yapacağız. Yapacağımız havuz özel bir proje ile gayet estetik ve güzel olacak. Bu sahayı en güzel şekilde böylece canlandıracağız. Burada vatandaşlarımız dinlenecek, havuzumuz ses ve ışık gösterilerine uyumlu yapılacak. İnsanlarımız gelip havuzun çevresinde dinlenecekler, bu alan burada ticaret yapan esnafımızın işlerinin de canlanmasına vesile olacaktır.” 

Yapılacak çalışmadan dolayı memnuniyetini dile getiren çarşı esnafı ise, “Böyle çalışmalarla ticaretin canlanmasına destek olan belediyemize teşekkür ediyoruz” dediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 535
Bu Ay : 3979
Toplam : 3979

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom