MASTÖB ve YMS Ortak Değerlerimizdir

Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Başkanı Adil Gevrek, MASTÖB ve Yeni Malatyaspor'un Malatya'nın ortak değerleri olduğunu ifade ederek, ikisini bir güç haline getirip, başarıya ulaştırmak istediklerini söyledi.

MASTÖB ve YMS Ortak Değerlerimizdir Malatya Spor

Ciddi bir katılımla olağanüstü genel kurulun yapıldığını ifade eden Gevrek, "Olağanüstü genel kurula çok ciddi bir katılım oldu. MASTÖB'ün bugüne kadar yapılan kongrelerinin en fazla katılımı oldu. Ben bütün Malatyalılara ilgi gösterdikleri ve değerlerine sahip çıktıkları için çok teşekkür ediyorum" dedi.

Gevrek, MASTÖB'ün çok ciddi ve büyük bir kuruluş olduğuna dikkat çekerek, "MASTÖB, Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisi. 200'ün üzerinde derneği bünyesinde barındırıyor. Bundan sonraki süreçte MASTÖB'ün Malatyalılara daha faydalı olacağına inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

MASTÖB'ün Yeni Malatyaspor'a da faydasının olacağını dile getiren Gevrek, "MASTÖB başkanlığı, Yeni Malatyaspor'a zarar getirecek olsaydı asla böyle bir göreve talip olmayacaktık. Ama gerek MASTÖB gerekse de Yeni Malatyaspor bir güç olacak. İkisi de Malatya'nın ortak değeridir. Bu ortak değerleri bir güç haline getirip, ikisini de başarıya ulaştırırız" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 214
Bu Ay : 3771
Toplam : 3771

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom