İdoller Bizim Kültürümüz Olmalıdır

Milli Güreşçi Şeref Eroğlu, “İdoller, Amerikan filmlerindeki artistler olmamalı. Televizyon kanallarındaki popçular olmamalı. Bizim gibi dünya ve avrupa ile olimpiyatlarda ülkemizi başarıya götüren örnek insanlar örnek alınmalıdır” dedi.

İdoller Bizim Kültürümüz Olmalıdır Malatya Haber

Malatya’ya söyleşi için gelen ve İHA’nın sorularını cevaplandıran Avrupa, dünya şampiyonu ve olimpiyat ikincisi Milli Güreşçi Şeref Eroğlu, “Gençlerimizin idol (örnek alınan) rol model insanlara ihtiyaçları var. Birçok genç bizi idol olarak görüyor. Kimisi ise yabancı artisti ve müzikçileri idol olarak görüyor. Biz diyoruz ki; idoller, Amerikan filmlerindeki artistler olmamalı. Televizyon kanallarındaki popçular olmamalı. Bizim gibi Dünya ve Avrupa olimpiyatlarında ülkemizi başarıya götüren insanlar örnek alınmalıdır” ifadelerini kullandı.

Kahramanmaraş doğumlu olan Milli Güreşçi Şeref Eroğlu, “Müziği sevenler yine sevsin ancak biz tarihi, kültür, geleneği ve göreneği olan Osmanlı’nın torunlarıyız. Avrupa Birliği diyerek tarihimizden olmayalım. Dolayısıyla gençlerimizin milli şuura ihtiyacı var. Gençlerimize spora yönlendirmemiz lazım. Bunda bize de sorumluluk düşüyor. Bu böyle geldi, böyle gitmesin istiyoruz. Çocuklara ve gençlere imkanlar verip, spora yönlendirmemiz gerekiyor. İnanıyorum ki, imkan verildiğinde çocuk ve gençlerimiz, verilen imkanın kat kat fazlasını ülke sporuna ve milletimize geri döndürecektir diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 306
Bu Ay : 4104
Toplam : 4104

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom