Hafızlık Merasimi Düzenlendi

Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen, Yazıhan İlçesini ziyaret etti.

Hafızlık Merasimi Düzenlendi Malatya İlçe

İlk olarak, Sosyal Destek Projesi (SODES) Kültür ve Sanat Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen Yazıhan İlçe Müftülüğü bünyesinde görev yapan personel ile tanışma toplantısına katılan İl Müftüsü Ümit Çimen, İlçe Müftüsü Cemil Alıcı ve Yazıhan’ da görev yapan İmam-Hatip, Müezzin-Kayyım ve Kur’an Kursu Öğreticileri katıldığı toplantıya iştirak etti.

Tanışma toplantısında İl Müftüsü Çimen, personele görevleri ile ilgili dini ve mesleki konularda tavsiyelerde ve tecrübe paylaşımında bulundu.

Toplantının hemen ardından ise yine SODES Kültür ve Sanat Merkezi Konferans Salonunda Yazıhan Yatılı Kız Kur’an Kursunda hafızlık eğitimlerini tamamlayarak Hafız olan 4 bayan öğrenci için merasim düzenlendi.

Programa, Yazıhan Kaymakam Vekili Sertaç Kırçuval, İl Müftüsü Ümit Çimen, İlçe Jandarma Komutanı Mesut Büyükkırlı, İlçe Müftüsü Cemil Alıcı, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fethullah Taylan, Yazıhan’ da görev yapan İmam-Hatip, Müezzin-Kayyım, Kur’an Kursu Öğreticileri ve vatandaşlar katıldı.

Program sonrasında Kaymakam Vekili Sertaç Kırçuval, İl Müftüsü Çimen ve İlçe Müftüsü Cemil Alıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 805
Bu Ay : 6785
Toplam : 6785

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom