Kan Desteğine Teşekkür Belgesi

Türk Kızılay Derneği Malatya Şubesi, kan kampanyalarına verdiği destekten dolayı İnternet Habercileri Cemiyeti Kurucu Başkanı Kemal Turgut’a teşekkür belgesi verdi.

Kan Desteğine Teşekkür Belgesi Malatya Haber

Türk Kızılay Derneği Malatya Şube Başkanı Avukat Umut Yalçın ve Kızılay Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Ferhan Altunbaşak tarafından, ülkemizin ihtiyacı olan kan ve kan ürünlerini gönüllü, düzenli ve bilinçli kan bağışçılarından karşılanmakta olan Türk Kızılayı Kan Hizmetleri’ne vermiş olduğu destekten dolayı İnternet Habercileri Cemiyeti Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Turgut’a teşekkür belgesi verdi.

İnternet Habercileri Cemiyeti Kurucu Başkanı Kemal Turgut, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek dernek faaliyeti hakkında bilgiler verdikten sonra; “Bizler her zaman ülkemiz yararına güzel hizmetleri olan Kızılayımızın yanında olmayı sürdüreceğiz. Kızılay bugün ünü sınırlarımızı aşan devasa yardımlarla adından söz ettirerek bizlerin gurur kaynağı olmaya devam ediyor. Gerek afetlerde ve gerekse de savaş ve zulümlerin yaşandığı tüm coğrafyalarda insanlığın hizmetine koşuyor. Bizler bu anlamda zaten görevimizi yani yapmamız gerekenleri yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Yaptıklarımızın sizler tarafından kabul görüp karşılık bulması bizler için onur vesilesidir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 943
Bu Ay : 3427
Toplam : 3427

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom