Hüseyin Peker, Güzen Tazeledi

Malatya Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği'nin (MAKİED) olağan genel kurulunda mevcut başkan Hüseyin Peker güven tazeledi.

Hüseyin Peker, Güzen Tazeledi Malatya Haber

MAKİED'in 1. Olağan Genel Kurulu Altın Kayısı Ramada Otel'de yapıldı. Mevcut başkan Hüseyin Peker, tek liste halinde girdiği seçimde yeniden başkanlığa seçildi.

Seçim sonrası gazetecilere açıklamada bulunan MAKİED Başkanı Hüseyin Peker, "Malatya'da kantinci esnafının, velilere hitap edebilecek bir organizasyona girişebilmesi, velilerin güvenini alabilmek için böyle düzenli bir çalışmaya girdik. İnşallah bununda semeresini kantinlerimizi modernleştirerek, daha sağlıklı bir ortama dönüştürerek, milli eğitim camiası ve diğer resmi kurumlarla el ele verip, belirli bir seviyeye getireceğiz" dedi.

Peker, tüm velilerin kantinci esnafına güvenmelerini istediklerini dile getirerek, "En az 6-7 kurum tarafından denetlenen bir camiayız. Gelecek nesillerin sağlıklı beslenmesi adına iyi günlere doğru adıma atacağız. Geleceğin devlet adamlarını ve bürokratlarını, elleri öpülesi öğretmenler yetiştirir, geleceğin sağlıklı nesillerini de kantinci camiası yetiştirir" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 367
Bu Ay : 367
Toplam : 367

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom