MÜSİAD Dost Meclis Toplantısı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi, Dost Meclisi toplantısını gerçekleştirdi.

MÜSİAD Dost Meclis Toplantısı Malatya Haber

Şube binasında gerçekleştirilen Dost Meclisi toplantısı öncesi konuşan MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, yeni Türkiye'nin kurulmaya çalışıldığını ifade ederek, "Yeni Türkiye diye bir kavram çıktı. Cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra bu konuşuluyor. Yeni Türkiye kurulmaya çalışılıyor. Türkiye'nin artık dünyada hedefleri ve programları var" dedi.

Dost Meclisi toplantısına konuşmacı olarak katılan Yazar Sami Özey ise, Dünya Müslümanlarının uyanması gerektiğini belirtti.

MÜSİAD eski genel başkanı Ömer Bolat ise, sömürgeci kürsel güçlerin bir takım örgütler ürettiğini belirterek, "2001 yılında Amerika'daki ikiz kulelerin vurulduğu zamana kadar hiç kimsenin haberinin olmadığı bir El-Kaide rüzgarı vardı. Sonra bir baktık Batı Afrika'da Boko Haram diye bir örgüt icat edildi. Irak, Suriye'de de IŞİD diye bir şey üretildi. Bunlar o sömürgeci küresel güçlerin icadı olan örgütler, bunlar vasıtasıyla o ülkeleri karıştırıyorlar. O ülkeleri parçalayıp, dünyaya Müslümanları ve İslam'ı adeta kötülemek için bütün resimleri ve senaryoları onlar üzerinden gösteriyorlar" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 459
Bu Ay : 2027
Toplam : 2027

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom