Badmintonda İki Birincilik

Badminton 15 yaş altı Türkiye Şampiyonasında, Malatya Gençlik Spor Kulübü sporcuları şampiyon oldular.

Badmintonda İki Birincilik Malatya Spor

Badminton 15 yaş altı Türkiye Şampiyonasında, Malatya Gençlik Spor Kulübü sporcuları  Türkiye Şampiyonasında, Malatya Gençlik Spor Kulübü sporcuları Serkan Bayram ve Muhammed Tekel Türkiye birincisi, Antrenör Malatya Gençlik Spor Kulübü Badminton Antrenörü Nazım Denizhan’da Türkiye dördüncüsü oldu. 

Badminton 15 yaş altı Türkiye Şampiyonası 30 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında Ankara Sincan'da gerçekleştirildi. Şampiyonaya, 97 kulüpten 482 sporcu katıldı.

Müsabakalar sonucunda, Serkan Bayram ve Muhammed Tekel, Badminton 15 yaş altı Türkiye Şampiyonasında birinci oldu. Antrenörler sıralamasında ise Malatya Gençlik Spor Kulübü Badminton Antrenörü Nazım Denizhan, Türkiye dördüncülüğünü elde etti.

Serkan Bayram ve Muhammed Tekel, 8-10 Aralık tarihlerinde İstanbul'da yapılacak olan 15 yaş altı badminton Balkan Şampiyonasına katılacak.

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, Badminton 15 yaş altı Türkiye Şampiyonasından başarıyla dönen sporcular Serkan Bayram ve Muhammed Tekel ile antrenörleri Nazım Denizhan'ı tebrik etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 122
Bu Ay : 2606
Toplam : 2606

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom