Esnaflardan Vali Kamçı'ya Ziyaret

Malatya’daki insaf kuruluşu temsilcileri Vali Süleyman Kamçı’y a toplu halde ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Esnaflardan Vali Kamçı'ya Ziyaret Malatya Haber

 Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı şevket Keskin, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren ve beraberindeki çok sayıda il merkezi ve ilçelerdeki esnaf odası başkanları Vali Süleyman Kamçı’yı ziyaret etti.

Ziyarette Vali Kamçı’ya yeni görevinden başarılar dileyen MESOB Başkanı Keskin, Vali Kamçı’nın esnaf ve halkla iyi bir diyalog içinde olmasının kendilerini mutlu etiğini belirterek, “Esnaf ve sanatkar camiası olarak Malatya için her zaman kurumlarımızın ve sizlerin yanındayız. Esnaf için, ülke için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Malatya’da 20 bin aktif üyemiz var. Odalara kayıtlı olmayan 10 bine yakın esnaf ve sanatkar var. Malatya’da iyi bir birlik ve beraberlik içindeyiz. Kurumlarımızla diyalog içinde olmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Vali Süleyman Kamçı ise ziyaret için teşekkür ederek, “Tüccar ve sanayici esnaf içerisinde çıkıyor ve dolayısıyla esnaf her kesimden mensuplarınız var. Siz Malatya’mızın sesisiniz. Malatya’nın sanayisinde olduğu gibi esnafının da çok çok iyi olması ve hata esnafın daha çok iyi durumda olması lazım ki sanayide onula birlikte paralel gelişsin. Esnafımızla her zaman diyalogumuz iyi olmuştur, bundan sonra da iyi olacaktır. Ondan şüpheniz olmasın. Esnafımızın yanındayız, esnafımızın derdi bizim derdimiz. Esnafın derdi aslında vatandaşın derdi demektir. Dolayısıyla vatandaşımızın derdi de en başta bizleri ilgilendirir. Bol kazançlı günler diliyorum” diye konuştu.

Vali Kamçı, esnaf kuruluşları temsilcileri ile bir süre sohbet etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 89
Bu Ay : 15137
Toplam : 15137

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom