Özel Sporcular Basketbol Şampiyonası

Malatya’da özel sporcular Basketbol Şampiyonası’nın 31 Ekim günü başlayacağı bildirildi.

Özel Sporcular Basketbol Şampiyonası Malatya Spor

Yeşilyurt Kaymakamlığı tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “İlçemizde bulunan Malatya Özel Eğitim Uygulama Merkezi (Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi) bünyesindeki Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübümüzün girişimleri ve sportif başarıları (2 yılda 70 i altın olmak üzere 116 madalya) sonucu Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu, 2014 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Basketbol Şampiyonasının ilimizde organize edilecektir” ifadeleri kullanıldı.

“Bu organizasyon ilimiz başta olmak üzere İlçemizde ulusal anlamda özel sporcular ile ilgili tarihinde ilk organizasyon olacaktır. Ayrıca bu ulusal organizasyon Malatya’mızda özel çocuklarımız ile ilgili farkındalık oluşturulması açısından birincil önem arz etmektedir. Şampiyona Yeşilyurt’un dolayısıyla Malatya’mızın tanıtımı açısından da büyük bir fırsat olmakla beraber, birlik beraberlik içerisinde organizasyona sahip çıkmamız önemli bir etken olacaktır” denilen açıklamada, daha sonra şunlar belirtildi:

"Düzenlenecek Organizasyona 7 bölgeden 14 takım katılacak olup toplamda organizasyona 150 sporcu iştirak edecektir. Organizasyonumuzun müsabakaları Yeşilyurt Tecde Spor Salonu'nda ve Battalgazi Spor Salonu'nda yapılacak olup, Şampiyona açılışı 31 Ekim 2014 Cuma saat 10.00 da, kupa töreni ise 2 Kasım 2014 Pazar saat 13.00 da Yeşilyurt Tecde Spor Salonu'nda yapılacaktır. Şampiyona açılış müsabakaları her iki spor salonumuzda 31 Ekim Cuma günü saat 13.00 da başlayacaktır.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 18
Bugün : 933
Bu Ay : 3477
Toplam : 3477

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom