Şahin Doğanşehir'i Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Doğanşehir ilçesinde bir dizi inceleme ve temaslarda bulundu.

Şahin Doğanşehir'i Ziyaret Etti Malatya İlçe

Milletvekili Mustafa Şahin beraberindeki partililerle ilk olarak Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük'ü makamında ziyaret ederek ilçenin sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Doğanşehir'e bağlı Savaklı, Sürgü ve Kurucaova mahallelerini de ziyaret eden Şahin esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla bir araya geldi.

Kurucaova'da konuşan Şahin, ilçe ve esnaf ziyaretleriyle vatandaşlarla bir araya geldiklerini, beklenti ve sorunları not aldıklarını ve en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çaba gösterdiklerini dile getirdi

Şahin, Büyükşehirle birlikte ilçelerin en ücra köşelerine kadar hizmet götürüldüğünü kaydederek, amacının vatandaşın ayağına giderek, aracısız, araya herhangi bir kurum koymadan direkt vatandaşlarla buluşmak olduğunu ifade etti.

12 yıllık AK Parti iktidarında devasa hizmetlerin yapıldığını hatırlatan Milletvekili Şahin, şunları kaydetti: 

"Devasa hizmetler halkla buluşurken yapılamayan hizmetler de olmuştur. Eğer hayat devam ediyorsa bugün ceket lazımsa yarın palto lazım olacak. Paltonun vakti saati gelmeden palto giyer miyiz? Giymeyiz. Çünkü giyince bize yük olur. Dün daha farklı eksiklikleriniz vardı. Bugün daha farklı eksiklikler karşımıza çıkacak.Yarın için de bunun hesabını yapmak zorundayız. Belediyemize düşen görevler var. Bugün beldeler kapatıldı. Beldelerin kapanmasındaki asıl amacımız ilin nüfusu şu sayıya ulaşınca büyükşehir mevzuatına uyuyorsa o ili büyükşehir yaptık. Daha önce 53 belediye var iken şu anda bu 14 belediyeye düşmüş, 39 belediyemizi de kapatmışız. Büyükşehirle birlikte ise ödenek arttı ve hizmetler daha süratli geliyor. Zamanla sorunların birçoğu hallolacaktır."
Ziyaretlerde Milletvekili Mustafa Şahin'e İl Başkan Yardımcısı Gürbüz İsmet Yılmaz, Doğanşehir Belediyesi Başkanı Vahap Küçük, Doğanşehir İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Mercan, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve partililer eşlik etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 743
Bu Ay : 4541
Toplam : 4541

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom