Müftüler Toplantısı Kale'de Yapıldı

Malatya İl Müftülüğü Ekim ayı ilçe müftüler toplantısı Kale İlçesi’nde yapıldı.

Müftüler Toplantısı Kale'de Yapıldı Malatya İlçe

 İnönü Üniversitesi Kalegöl Otel’de, gerçekleşen toplantıda konuşan İl Müftüsü Ümit Çimen, “Din hizmetlerinin daha etkili ve verimli bir şekilde yürütülmesi için İl Müftülüğümüz ve İlçe Müftülüklerimiz arasında yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak, koordinasyonu güçlendirmek, din hizmetlerinde verimliliği artırmak ve yapılan çalışmaları yerinde görmek amacıyla her ay ilimizin farklı bir ilçesinde yapılması planlanan İlçe Müftüleri Ekim Ayı toplantısı Kale İlçesinde yapıldı” dedi.

Kurban Bayramı, 2014 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası ve 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen faaliyetler ve bu faaliyetlerin değerlendirilmesi, Cami ve Kur’an Kursu hizmetlerinin kalitesini artırmak, cami dışı din hizmetlerinin arttırılması için yapılacak çalışmalar gibi konularda değerlendirmeler yapılmasının ardından toplantı sona erdi.

Toplantıya Kale Kaymakamı Ferhat Sinanoğlu, Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, İl Müftüsü Ümit Çimen, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik, İl Müftü Yardımsı İhsan Mesut Akbaş, İlçe Müftüleri ve İlçe Müftü Vekillerinin katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 730
Bu Ay : 4174
Toplam : 4174

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom