Ayşe Ece Budan, Güven Tazeledi

Himaye'ye Muhtaç Yaşlılar, Çocuklar ve Kadınlar Sosyal Yardım ve Dayanışma Derneği (HİMYAÇ-DER) genel merkezi, 2. olağan genel kurulunu yaptı.

Ayşe Ece Budan, Güven Tazeledi Malatya Haber

Battalgazi Belediyesi meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen 2. olağan genel kurulda, mevcut başkan Ayşe Ece Budan, seçime tek liste halinde girdi. Budan, oy birliğiyle yeniden başkanlığa seçildi.

Olağan genel kurulda bir konuşma yapan HİMYAÇ-DER Genel Başkanı Ayşe Ece Budan, 1994 yılında kurulan derneğin; Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı huzurevi, erkek yetiştirme yurdu, Sevgi Evleri, sokak çocukları ve kadınlarımıza hizmet vermeye çalıştıklarını belirtti.

2012 yılında HİMYAÇ-DER Genel Merkezini Malatya'da kurduklarını anımsatan Budan, "Derneğimizin genel merkezini kurup, tüm illerimizde hizmet vermek amacıyla yola çıktık. Genel merkezler, genelde Ankara ve İstanbul'da olur. Dernek olarak Malatya'da tüm illerimize hizmet vermeyi amaçladık ve 10 ilimizle birlikte yola koyulduk. Bundan sonrada çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam edeceğiz" dedi.

Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Karataş ise, HİMYAÇ-DER'in çok önemli bir görev üstlendiğini kaydederek, Battalgazi Belediyesi'nin her zaman derneğe destek vermeye hazır olduğunu ifade etti.

Ayşe Ece Budan'ın başkanlığındaki genel merkez yönetimi şu isimlerden oluşuyor: Zeki Dağ, Hüsamettin Özden, Kayhan İnceoğlu, Mustafa Ertan, Sema Kabak, Melike Kurttaş, Arzu Varol, Eray Karataş, Banu Özdiler ve Mustafa Sertaş.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 786
Bu Ay : 2315
Toplam : 2315

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom