Başbakan Darende'ye Gelecek

Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, Malatya’da toplu açılışlar, ziyaretler ve bir dizi temaslarda bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Darende’ye geleceği söyledi.

Başbakan Darende'ye Gelecek Malatya İlçe

 Başbakan Davutoğlu’nun Erhaç Havalimanı’ndaki karşılamada “Darende’ye gelmeyi çok istiyorum. Nasip olursa eşimle birlikte ilçenizi ilk fırsatta ziyaret edeceğiz” dediğini kaydeden Eser, “Bugün Cumhurbaşkanımız olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan bir yıl önce ilçemize bir ziyarette bulundu.

Düzenlenen toplu açılış töreninin ardından programını çok aşarak saatlerce ilçemizde özellikle manevi atmosferinden çok etkilendiği Somuncu Baba Külliyesi ve civarında vakit geçirip inceleme ve ziyaretlerde bulundu. Bu ziyaretle ilçemize birçok yeni hizmetin gelmesine vesile olan çalışmaların proje hazırlıkları başlatıldı. Cumhurbaşkanımızın desteği ile hazırlığı devam eden projeler inşallah Başbakanımızın ilçemizi ziyaretiyle gerçekleşecek, Darende yıllardır beklediği hizmetlere kavuşacaktır” dedi.

Kentsel dönüşüm, ekonomi, turizm ve spor yatırımları gibi alanlarda projelerin hazırlandığını dile getiren Eser; “Projelerimiz belli aşamaya gelince Sayın Başbakanımıza ve Sayın Cumhurbaşkanımıza arz ederek, destek isteyeceğiz” diye konuştu.

Davutoğlu’nun Malatya Büyükşehir Belediyesini ziyareti sırasında da Darende’ye gelme isteğini yinelediğini kaydeden Eser; “Başbakanımızın Darende’ye teşrif edecek olması ilçemizde yeni bir heyecan uyandırmıştır. İnşallah bu ziyaret Darende’nin önünü daha da açacak, bu enerji hizmetlere yansıyacaktır” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 846
Bu Ay : 1364
Toplam : 1364

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom