Yeni Dönem Kurs Kayıtları Başladı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi (MABESEM) tarafından düzenlenen kurslar için, 2014-2015 eğitim ve öğretim dönemi kayıtları başladı.

Yeni Dönem Kurs Kayıtları Başladı Malatya Kültür-Sanat

MABESEM’in ücretsiz sanat ve mesleki eğitimlerinden yararlanmak isteyen ve ilköğretim yaşını doldurmuş kursiyer adaylarının kurs merkezlerine kimlik fotokopileri ile başvurmaları yeterli oluyor.

MABESEM; 2014-2015 eğitim ve öğretim döneminde, el sanatlarından bilişime, spordan müziğe, giyimden kişisel gelişime 34 branşta, 11 kurs merkezinde ücretsiz sanat ve meslek eğitimi verecek. Kursiyer adayları, eğitimi verilen branşlarla ilgili detaylı bilgiyi, kurs merkezlerindeki yetkililerden alabilirler.

Malatya Büyükşehir Belediyesi hizmet binası karşısındaki Sanat Merkezi’nde Keman, Kabak Kemane, Bağlama, Piyano, Gitar, Ney, Ebru, Takı Tasarım, Karakalem, Yağlıboya, Hüsn-ü Hat, Tezhip, Heykel, Bez Bebek, Çini, Badminton, Tenis, Temel Sanat Eğitimi, Grafik Tasarım, El Sanatları, Tiyatro kurslarının yanı sıra Ses Eğitimi ve Şan Eğitimi kursları da bulunuyor.

Salköprü Semt Konağı’nda Stilistlik, Çıpıt, Bağlama, Gitar ve Piyano kursları açılırken Çarmuzu Semt Konağı’nda Mefruşat, El Sanatları, Gitar, Resim; Özalper Semt Konağı’nda Trikotaj, Mefruşat, Resim, Bağlama ve Gitar kurslarına kayıt alınıyor. Melekbaba Semt Konağı’nda Resim, El Sanatları, Mefruşat, Bez Bebek kursları bulunurken Yeşiltepe Semt Konağı’nda ise Mefruşat ve Kuaförlük kursları açıldı.

Kadın Kültür ve Spor Merkezi’nde Ebru, Çini, El Sanatları, Yağlı Boya, Karakalem, Nakış, Takı Tasarım, Giyim Tasarım, Bağlama, Keman, Bilgisayar, Fitnes, Aerobik, Step kursları yer alıyor.

Çok Amaçlı Sosyal Tesislerde de sanat ve meslek kursları hizmete sunuluyor. Fırat’ta Hazır Giyim, Sancaktar’da Mefruşat, Sarıcıoğlu’nda Stilistlik ve El Sanatları; Tecde’de ise Resim, Mefruşat ve El Sanatları kursları bulunuyor.
Yeşilyurt Halk Eğitimi Merkezi işbirliğinde düzenlenen kursların dönem sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika da veriliyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 262
Bu Ay : 3706
Toplam : 3706

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom