MASKİ Gezici Vezne Hizmete Girdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ), fatura ödemede vatandaşı rahatlatacak bir uygulama başlattı.

MASKİ Gezici Vezne Hizmete Girdi Malatya Haber

 MASKİ’nin “Gezici Vezne” uygulamasıyla, tahsilat veznelerinin bulunmadığı ilçe ve mahallelerde fatura ödemede işlemi başladı. 

MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, “Gezici Vezne” uygulaması hakkında bilgiler verdi. Malatya’nın Büyükşehir olmasının ardından belediyeye bağlanan mahallelerde ve bazı yerleşim birimlerinde uygulamanın başarıyla yürütmeyi hedeflediklerini belirten Özdemir, “Bazı yerleşim birimlerimizde fatura ödeme merkezimiz yok. Bu uygulama sayesinde, fatura ödeme merkezlerine gelemeyen vatandaşlarımız, Gezici Vezne uygulaması ile ödemelerini kolaylıkla, yorulmadan ve zaman kaybı olmadan yapabilecek. Vatandaşlarımız, Gezici Vezne’nin hangi gün, nerede saat kaçta hizmet vereceği bilgilerini www.maski.gov.tr web adresimizden öğrenebilirler” dedi.

Gezici vezne programı şöyle: 9 Ekim 2014: Yeşilyurt Mahallesi, 10 Ekim 2014: Yeşiltepe Mahallesi, 13 Ekim 2014: Yeşiltepe Mahallesi ve 14 Ekim.2014: Erenli Mahallesi.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 35
Bu Ay : 1564
Toplam : 1564

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom